АМКУ дозволив американцю купити акції ПАТ «Рівнесільмаш»

30.05.2017

АМКУ дозволив американцю купити акції ПАТ «Рівнесільмаш»

Приватна особа з Америки отримала дозвіл на покупку акцій українського виробника сільгосптехніки. Йдеться про ПАТ «Рівнесільмаш».

Як повідомили в прес-службі антимонопольного комітету України, відомство дало дозвіл громадянину США придбати акції підприємства «Рівнесільмаш». Ім’я американського покупця не оприлюднено.

«Надано дозвіл фізичній особі – громадянину США на придбання акцій ПАТ «Рівнесільмаш» (смт Квасилів, Рівненська обл.), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства», – йдеться на сайті антимонопольного комітету.

Відзначимо, що «Рівнесільмаш» є провідним підприємством України в галузі аграрного машинобудування. Завод був заснований в 1883 році. Це підприємство займається виробництвом сільськогосподарської техніки. Зокрема, тут випускають причепи різних модифікацій, автомобільні напівпричепи АСП-25 з пневморозвантаженням для транспортування зернопродуктів, борошна, комбікормів, преміксів та інше. Потужності заводу дозволяють виготовляти різноманітні спеціальні замовлення за даними покупця.

, , , , , , , , , , переглядів: 740


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *