Херсонський фермер ухилився від сплати податків на 2,8 млн гривень

05.05.2017

Херсонський фермер ухилився від сплати податків на 2,8 млн гривень

Днями працівниками оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області в рамках кримінального провадження встановлено, що працівники одного з сільгоспвиробників Херсонської області, з метою ухилення від сплати податків документально оформлювали фінансово-господарські операції по взаємовідносинах з підприємствами, які мають ознаки фіктивності, щодо придбання товарів (робіт, послуг), які носили безтоварний характер.

У результаті чого сума ухилення від сплати податку на додану вартість склала понад 2,8 млн.грн., що фактично призвело до ненадходження коштів до державного бюджету у великих розмірах.

Як українці заробляють на креативній економіці

На підставі ухвали слідчого судді працівниками оперативного управління та працівниками слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області проведено обшук за місцем розташування виробничих та офісних приміщень підприємства.

В результаті обшуку виявлено та вилучено цифрові носії інформації, чорнову бухгалтерію, копії уставних та реєстраційних документів, первинні бухгалтерські документи по взаємовідносинам з підприємствами, які мають ознаки фіктивності, журнали зважування та КПП, пусті бланки суворої звітності з відбитками печаток СГ з ознаками фіктивності та виробниче обладнання, які використовувались в протиправній діяльності на загальну суму 16,1 млн. гривень.

ПриватБанк запустив мобільний сервіс для безконтактних платежів на «Євробаченні»

Досудове розслідування по кримінальному провадженню здійснюється слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області за ч. 2 ст. 212 КК України.

На теперішній час слідчі дії продовжуються.

За матеріалами: khersonci.com.ua

податок

, , переглядів: 196


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *