Названі найбагатші чиновники України, – рейтинг

19.05.2017

Названі найбагатші чиновники України, – рейтинг

Відразу варто відзначити, що рейтинг складено на основі моніторингу декларацій чиновників. Тобто, в ньому враховані тільки ті активи, які чиновники вказали в своїх податкових деклараціях.

Дані вдалося отримати завдяки проекту моніторингу декларацій українських чиновників під назвою OpenDeclarationBot, – передає ukranews.com. За результатами аналізу були названі найбагатші чиновники України.

Як не дивно, найголовніший «держслужбовець» президент країни Петро Порошенко, не очолив рейтинг – він тільки на четвертому місці. За даними моніторингу, активи глави держави оцінюються в 7,896 млн грн. Примітно, що в порівнянні з минулим роком, Порошенко збіднів на 250 тисяч гривень.

А ось лідером в списку найбагатших чиновників став керівник приватного науково-виробничого підприємства «Уран» в Кіровоградській області Олександр Цапюк. Згідно з декларацією, його активи склали 2,009 млрд грн.

Більшість пенсіонерів України проживають за межею бідності, – Гройсман

Друге місце зайняв чиновник зі Львова Андрій Боляк. Відомо, що він працює в Поліції Охорони у Львівській області, а його активи досягають 1,575 млрд грн. Третю позицію зайняв народний депутат України від президентської партії Богдан Дубневич. Його активи складають 911,3 млн грн.

А замикає п’ятірку найбагатших чиновників представник із Запоріжжя В’ячеслав Богуслаєв. Він обіймає посаду президента запорізького підприємства «Мотор Січ», а також є народним депутатом від групи «Воля народу». Згідно з декларацією, його активи склали 777,3 млн грн.

Відзначимо, що за останній рік більше 30 чиновників збільшили свої активи більш ніж на 10 мільйонів гривень. У той же час, тільки в 14% чиновників активи зменшили.

Картинки по запросу порошенко багатий

, , , , , , переглядів: 320


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *