Рівнян навчатимуть стратегії розвитку територіальних громад

25.05.2017

Рівнян навчатимуть стратегії розвитку територіальних громад

За ініціативи мера міста Рівного Володимира Хомка подана заявка до участі річному навчанні з розробки стратегій розвитку територіальних громад, що впроваджує Асоціація міст України – АМУ, в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Від міста Рівного цей проект реалізовуватиме начальник Управління забезпечення надання адміністративних послуг – Юлія Шигорева та виконавчий директор ГО «Агенція сталого розвитку міста» – Олена Хмельник за кураторства заступника мера міста Рівне Віталія Германа.

Основною перевагою при відборі представників громади міста Рівного стало бажання підготувати та впровадити стратегію розвитку територіальної громади та наявність ініціативних осіб, здатних створити групу з підтримки розробки стратегії розвитку.

Річний цикл навчання з розробки стратегій розвитку – практичний навчальний курс, що впроваджуватиметься за принципом «вчися і роби»: представники територіальних громад не просто теоретично опановуватимуть підходи до розробки стратегій розвитку, а втілюватимуть їх на практиці, паралельно з навчанням розробляючи стратегії. Успішне його проходження допоможе випрацювати більш системний підхід до розвитку територіальної громади, побачити нові напрями удосконалення роботи та впровадити їх на практиці під керівництвом консультантів з питань місцевого розвитку, що працюватимуть у всіх регіональних відділеннях АМУ.

Статті до теми:

Нацбанк рекомендує бізнесу перейти на розрахунки в євро

На Рівненщині інвестиційна компанія працюватиме з американцями

Уряд анонсував чергове підвищення “мінімалки”

тренінг

, , , переглядів: 349

Останні новини від OGO.ua


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *