Бучинський Олексій Андрійович

Інформація
Депутат Рівненської обласної ради, заступник голови Рівненської обласної ради.

Дата та місце народження: 4 березня 1981 року у смт.Сариозек, Казахстан. Громадянин України. Проживає в Україні з 1989 року.

Сімейний стан: Одружений.

Освіта:вища. У 2004 році Олексій закінчив економічний факультет Національного університету «Острозька академія», і отримав спеціальність «Фінанси».

Трудова діяльність:

З 2004 по 2011 роки – заступник директора Агентства нерухомості «Челсі».

У 2012 році працював заступником директора ТОВ «Буд-Ера».

з грудня 2012 до квітня 2014 працював в Апараті Верховної Ради помічником народного депутата Олега Осуховського

квітень 2014- грудень 2014 – голова Рівненської райдержадміністрації

червень 2015 – начальник Управління держпраці

Політична діяльність:

У Рівненській політиці Олексій відносно недавно. Палким націоналістом Всеукраїнського об’єднання «Свобода» він став у 2009 році.

Справжнім успіхом для нього стало входження до депутатського корпусу Рівненської міської ради за списками ВО “Свобода” в 2010 році. Багато в чому Бунинський має завдячувати своєму патрону – очільнику обласної організації “Свободи” та нардепу Олегу Осуховському. Саме з його приходом політична кар’єра Бучинського стрімко пішла в гору.

Саме це дозволило йому здобути авторитет партійців та в 2011 році очолити Рівненську міську організацію Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

На довиборах в Рівненську обласну раду, Олексій бучинський переміг на мажоритарному окрузі у місті Рівне і став головою фракції ВО “Свобода” вже в обласній раді.

Бррав участь в революційних подіях 2013-2014 роках. Після призначення свободівця Сергія Рибачка головою Рівненської облдержадміністрації, Олексія Бучинского прризначили керувати Рівненським районом.

Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *