Чубай Олександр Степанович

Інформація

Депутат Рівненської міської ради, голова комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування, нотаріус.

Народився 29 червня 1979 р. в селі Городок Рівненського району Рівненської області. Громадянин України.

Освіта: 3 01.09.1986р. по 21.06.1996р. – загальоосвітя середня школа №13 м.Рівне.
З 01.09.1997р. по 30.06.2000р. – Рівненський державний сіпьськогосподарсьий технікум за спеціальністю «Правознавстство» (здобув каліфікацію юриста, молодший спеціаліст).
3 01.09.2000р. по 06.02.2006р. – Національна юридична академія України ім. Ярослава Мурого за спеціальністю «Правознавство».
3 01.09.2007р. по 01.04.2009р. – Інститут управління та керівицва (приватний, тренінгова система)
   

Трудова діяльність:  

3 09.07.1996р. по 25.10.1996р. – Юридична фірма «МВ», помічник директора.

3 01.11.2000 р. по 01.03.2001 р. – Мінітерство юстиції України СДП «Укрспецюст», юрист.
З 17.01.2003р. по 2011 р. підприємницька діяльність: надання юридичних послуг.
3 19.01.2010 р. по 2011 р. РОГО «Юридичний Дім «ТВІИ ЗАХИСТ». Голова організації.
З 2012 р. по сьогодні – Приватний нотаріус Рівненського міського нотаріального округу.
З 2013 року депутат став член маловідомої ГО “ЗМІНЮЙ ЖИТТЯ”.

 Сімейний стан:   одружений. Дружина: Чубай Тетяна Василівна, народилася 26 жовтня 1982 р.,
м. Камінь-Каширський Волинська обл. Шлюб запеєстровано 31 серпня 2007 р. Син: Чубай Ілля Олександрович, народився 20 серпня 2008 р. в м.Рівне.
 Місце проживання: м.Рівне, вул.Гагаріна 57/3.
Судимість відсутня.
Прямий зв’язок з Чубаєм Олександром Степановичем: 43-20-40

Контакти
Відгуки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *