Марунич Олександр Петрович

Директор Автотранспортного коледжу НУВГП

Дата та місце народження: 2 лютого 1976 року.

Освіта: у 1983 році пішов до першого класу Привітненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, де закінчив початкові класи.

З 1987 по 1993 рік навчався у Великоомелянській середній школі.

Після закінчення 11 класів вступив до Рівненського автотранспортного технікуму на спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів. Після третього курсу був призваний до лав Збройних сил України. Службу проходив у навчальній військовій частині 20651 м. Шепетівка Хмельницької області, де отримав військову спеціальність «Командир відділення, майстер по ремонту наземної артилерії і мінометів», згодом – у військовій частині А-2185 на посаді заступника командира взводу ЗСУ-2С6.

У 1996 році продовжив навчання у Рівненському державному автотранспортному технікумі, після закінчення якого отримав диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Технічне обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів» з присвоєнням кваліфікації техніка-механіка.

Трудова діяльність:

У 1998 році прийнятий на посаду лаборанта Рівненського державного автотранспортного технікуму. Паралельно навчався у Національному університеті водного господарства та природокористування, який закінчив у 2005 році та отримав диплом про повну вищу освіту за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство» кваліфікація спеціаліст з автомобілів та автомобільного господарства.

З 2003 року переведений на посаду викладача спеціальних дисциплін. За період роботи був завідуючим навчальним кабінетом «Технічної експлуатації автомобілів», виконував обов’язки класного керівника навчальної групи, займав посаду голови циклової комісії «Технічної експлуатації автомобілів», завідувача навчальної лабораторії «Технічної експлуатації автомобілів».

У 2009 році долучився до написання навчального посібника для студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації «Технічне обслуговування автомобілів», затвердженого вченою радою НУВГП.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *