“Об’єднуватися потрібно”, – сільський голова з Рівненщини закликає людей до швидшого об’єднання в ОТГ

15.08.2017

“Об’єднуватися потрібно”, – сільський голова з Рівненщини закликає людей до швидшого об’єднання в ОТГ

В той час, коли одні керівники міст чи сіл бояться реформи децентралізації, чи то просто не хочуть змін у громаді, інші – навпаки закликають людей до добровільного об’єднання у найшвидші терміни.

Так, Заборольський сільський голова Рівненського району Микола Шустов закликає людей до швидшого об’єднання в ОТГ. Пояснює такий процес він тим, що це просто необхідність для кращого життя громади.

  • Звернення до мешканців Забороля та Боянівки! 
    Якщо до вас не завітали, з тих, чи інших причин, депутати сільської ради з підписним листом щодо добровільного об’єднання територіальних громад, а у вас є бажання озвучити власну думку з цього питання, запрошую у зручний для вас, але робочий, час до Заборольської сільської ради! 

    P.S. Для кого важлива моя думка щодо добровільного об’єднання територіальних громад: я думаю, що об’єднуватися потрібно, оскільки це треба для нашої громади, для її подальшого життя, нормального життя.
    Крім цього, є чинний Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», тобто «поїзд» в дорозі і зупиняти його не будуть…, занадто багато фінансового вливання іде на цей проект…
    Тому, все у Ваших руках! Поспішайте! ?

18 + ))Звернення до мешканців Забороля та Боянівки! Якщо до вас не завітали, з тих, чи інших причин, депутати сільсько…

Опубліковано Миколою Шустовим 14 серпня 2017 р.

, , , переглядів: 755


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *