Рівняни ще можуть долучитися до розробки стратегії розвитку Рівного

22.08.2017

Рівняни ще можуть долучитися до розробки стратегії розвитку Рівного

У зв’язку з великою зацікавленістю до проекту планування та розробки стратегії розвитку Рівного кінцевий термін заповнення заявки на вхід до складу фокусної групи продовжено до 15 вересня 2017 року.

8 серпня відбулась робоча зустріч ініціативної групи з формування та розробки стратегії розвитку Рівного. За наслідками зустрічі будуть сформовані фокус групи по напрямкам та сферами діяльності:

– розвиток житлово-комунального господарства;
– розвиток інфраструктури;
– розвиток освіти та науки;
– культура, туризм, спорт;
– медицина;
– соціальна сфера;
– економічний розвиток;

  • Усі ми повинні зрозуміти, що стратегія не передбачає якихось кардинальних змін, все повинно робитися поступово, злагоджено, на результат. Наше завдання – налагодження постійно діючого, конструктивного діалогу між владою та громадою, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Ми обрали нову стратегію розвитку для нашого улюбленого міста – «Рівне — місто комфортне для людей». Постановка такої стратегії — це побудова маяка, який десь дуже далеко. Він не каже, що нам робити, але ми його бачимо попереду і це наш напрямок.

Шановна громадо!У зв'язку з великою зацікавленістю до проекту планування та розробки стратегії розвитку Рівного, кінцев…

Опубліковано Віталієм Германом 22 серпня 2017 р.

Усіх бажаючих, активних рівнян, хто прагне змінювати Рівне на краще, запрошують стати частиною змін та заповнити заявку на вхід до складу фокусної групи з планування та розробки стратегії розвитку Рівного –

https://goo.gl/forms/b4WI0V7OLo2JQXkl1

Станьте частиною змін! Крок за кроком будуємо сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян!

переглядів: 457


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *