В Італії роздають середньовічні замки, вілли і монастирі

19.05.2017

В Італії роздають середньовічні замки, вілли і монастирі

Уряд Італії знайшов незвичайний спосіб розвитку туризму в країні. Тут місцевим жителям пропонують в безкоштовну оренду середньовічні замки, вілли і монастирі для перетворення цих будівель в туристичні об’єкти.

В Італії пропонують безкоштовно орендувати протягом 9 років 103 історичні будівлі. Серед них – вілли, монастирі і навіть замки. Новим власникам потрібно перетворити занедбану нерухомість в туристично привабливі місцини. Про це повідомляє видання today-news.com.

Відомо, що майже всі, пропоновані в оренду історичні об’єкти, розташовані в центрі країни уздовж восьми найпопулярніших туристичних маршрутів. Деякі з них знаходяться на островах Сицилія і Сардинія.

Корець – християнська “мекка” Рівненщини

За словами представника державного агентства нерухомості Роберто Реджі, такий незвичайний проект, в першу чергу, спрямований на розвиток туризму в Італії

«Метою цього проекту є перетворення невикористовуваних приватних і громадських будівель в місця для піших туристів, велосипедистів і паломників», – зазначив Реджі.

Він каже, що претенденти на отримання нерухомості у власність терміном на дев’ять років (з можливістю продовження ще на дев’ять), повинні направити в агентство свої заявки. У них потрібно вказати, що саме буде з тим чи іншим об’єктом під їх володінням, чим вони будуть приваблювати туристів, і що конкретно збираються робити з орендованою нерухомістю.

, , , , , , , переглядів: 184


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *